Kedi Gribi

Latahzen27

Merhaba arkadaşlar uzun süredir sokak kedilerine bakıyorum aralarında bitanesi ne mama yiyor ne su içiyor sanki grip h çok soğuk almış gbi bunu nasıl hallederim ewde bana yardımcı olurmusunuz

4 CEVAP

Cemrecookie

İmmuneks şurup alabilirsiniz eczaneden. Şırıngayla içirin sokak kedileri için benim çok işime yarıyor ama durumu evde çözülemicek gibiyse veterinere götürün çok tutacağını sanmam

Latahzen27

Ewe alamıyorum ewde kedim var mamalar verdim tavuk haşladım biraz toparlanır die dedim ama hic yemedi:(

Zukooo

Yakalayabilirseniz veterinerde bir vitamin iğnesi vs. Yaptırın. Hızlı toparlanıyorlar iğneyşe. Benim kedim de bir ara hastalık dönemi geçirdi direkt iğne ile düzeldi.

Latahzen27

Götüremiyorum durumum cok yok belediyeye de güvenmiyorum kalacağım o bilmiorum bugün bahçede hep kucağımdan inmiyordu vijdanen çok kötüyüm 😔😔😔😔😔