Diş Döken Kedinin Zayıflaması

Sulecrn

Kedim 5 aylık diş döküyor daha dön üstteki büyük dişlerinden birini düşürdü. Mama yemek istemiyor pek yaş mamayla destekliyorum yada yumurta haşlayıp veriyorum ama zayıflamış gibi geliyor gözüme. Bu durum ne kadar sürer. 1 ay sonra kısırlaştırma operasyonu olacak inşallah direncinin kilosunun yerinde olmasını istiyorum.

11 CEVAP

Catfhs

Sevdiği yaş mamalardan verin bolca bı de gimcat vitamin macunları vardı onlardan biraz verebilirsiniz

Catfhs

Evet benim kedimde de oldu o sürede daha çok yaş mama yumuşak ödül çubukları vermistim

Catfhs

Veterinerinize danışın olmadi kısırlaştırma ameliyatını biraz ileri tarihe atarsınız hem toparlar o sürede yavrumuz

Catfhs

Nasıl oldu yavrunuz

Sulecrn

Şuan 5.5 aylık ve 2.600 gr

betulturkoglu

veterineriniz size en güzel bilgiyi verecektir vitamin takviyesi yapabilirsiniz yumuşak mama verin sürekli yaş mama vermeyin ishal olabilir bu dönemde kilo kaybı normaldir aşırıya gitmediği süre problem değil zamanla toparlayacaktın geçmiş olsun sağlıklı günler dilerim :)

Sulecrn

Çok teşekkür ederim 💜

Sulecrn

Ne yapmalıyım ?

Sulecrn

Sizde böyle oldumu yada nasıl atlattınız

Sulecrn

Dediğiniz gibi yapıyorum umarım vücut direnci düşmez

Sulecrn

Umarım gerek kalmaz