Tahıllı Mama Mı Tahılsız Mama Mı

emirhanaydin

kedime ND kuzu etli yaban mersinli mama alıcam ama iki çeşidi var tahıllı ve tahılsız kedim 8 aylık sizce hangisini tercih etmeliyim

5 CEVAP

aleynaaoz

Buradangerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Verdatrtp

Bence düşük tahıllı. N&D narlı tavuklu Tahılsız mama kullanıyorum ve 4 aylık kedime ağır geldi ve alerji yaptı. Veteriner tahılsız tavsiye etmedi kedim için. Düşük tahıllı mama kullanacağım bundan sonra

kaanpolat

Bence Tahılsız ben 8 aydır orijen Acana kullanıyorum mamalar Tahılsız zaten bence Tahılsız mama daha sağlık siz hiç buday tarlasında buğday yiyen bir vaşak gördünüzmü bu hayvanların ihtiyacı tahıl değil et

Zeynepulku

Bir az tahıllı ben bunu kullanıyorum diğeri tahılsiz. Bira daha uygun olduğu için az tahıllı kullanıyorum ama bence tahılsiz daha sağlıklı. Kedilerin besin ihtiyaçlarında tahıl yok. Tahıla da gerek yok

ballokumu

Tahılsızda full et değil ki patates var o yüzden fark etmez