Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Ailecek husky sahiplenmek istiyoruz yardımcı olabilicek

bahadir3455
bahadir3455

182


Ailecek husky sahiplenmek istiyoruz fakat nereden sahipleneceğimizi bilmiyoruz petshoptan mı satın almalıyız yoksa internetteki üretim çiftliklerindenmi veya barınaklarda bulabilirmiyiz ek olarak belki sitede sahiplendirmek isteyen vardır yaş en fazla 1.5 -2 olması gerekiyor.

12 Cevap

Duman14
Duman14

14039


petshop asla ya barınaktan alın ya da petlebi den

Gofretsla
Gofretsla

116585


husky? istanbulda husky besleyerek hayvana eziyet etmiş olmuyormusunuz tabiki barınaktan ya da petlebi,mıhav,sahibinden gibi SAHİPLENDİRME yapan sitelerden

Gofretsla
Gofretsla

116585


ben baktım şimdi 2 tane safkan dediğiniz yaşlarda husky var istanbulda bakın derim kesinlikle

bahadir3455
bahadir3455

182


Petlebide bir tane bulmuştum Thor isminde husky istanbulda aradık onu malesef sahiplendirilmiş onun üstüne burada soru açtım belki üyelerden tanıdıklarında falan vardır diye şimdiden teşekkürler herkese.

Gofretsla
Gofretsla

116585


Bir tane daha var

bahadir3455
bahadir3455

182


Bulduysanız link atarmısnız

dollfacepersian
dollfacepersian

122574


İlk kez köpek bakacaksanız husky uygun bir ırk değildir. Ancak yetişkin,temel itaat eğitimi almış,insanlarla ve hayvanlarla sosyalleştirilmiş ise olabilir. Sizin de egzersiz için bol bol zamanınız olması gerekir.
Birde Türkiye mevsiminde soğuk iklim köpeği bakmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Çok güzel köpekler gerçekten ama onların iyiliği için bakılmamalı diye düşünüyorum.

bahadir3455
bahadir3455

182


İlk köpeğim geçici ev sahipliği yaptığım english cocker dı yani disiplinli bir sahip olacağım konusunda şüphem yok egzersiz için sıkıntı yok çünkü sporla uğraşıyorum haftada 3 gün beraber koşabilirz tabiki alıştırırsam.

bahadir3455
bahadir3455

182


Yaklaşık 1 aydır bütün sitelere bakıyorum düşmedi bir türlü artık hiç istemeyerek olsa da petshop yolu gözküyor gibi bize.

dollfacepersian
dollfacepersian

122574


Husky baskın bir ırktır,cocker değildir.
Konu disiplin değil. Kopeklerin vücut dillerini,beklenmedik durumlarda nasıl davranılması gerektiğini vb.şeyleri tecrübe edinerek öğrenmeden baskın ırk bir köpeği doğru şekilde yetiştirmeniz düşük bir ihtimal.
petshoptan alacağınız köpek %95 ihtimalle annesini yeteri kadar ememediği için bağışıklığı düşük,sadece anne kopekten öğrenebileceği sosyal becerilerden yoksun ve hasta olacaktır.
petshoplar ölüm yuvalarıdır.
Husky diye direnmeseniz sahiplendirme sitelerinde birçok ırk köpeği bulabilirsiniz.

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
326 Görüntüleme
12 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor