Çok Kedisi Olan Arkadaşlara Soruyorum?

Seyma6390
Seyma6390

10087 Puan

En çok neyi yetirmekte zorlanıyorsunuz ?
Benim 6 tane kedim var kumu ay sonuna kadar yetiştiremiyorum. 40 kg kum alıyorum, asla yetişmiyor kumumdan memnunum micho'nun kalın ve ince taneli kumunu alıyorum ama ay sonuna yetmiyor. Siz neyi yetirmekte zorlanıyorsunuz?


9 CEVAP

Ozge00
Ozge00

130435

Ben sokaktakilere yetişemiyorum. Evdekine kaliteli mama alsam, sokaktakilere alamıyorum dogru dürüst. Sokaktakilere alsam kedime düzgün bir mama alamıyorum, sağlıksız mamalar da sıkıntı yaratıyor ileri vadede. İkisinden birini de tercih edemem. Gokten para yagmasini bekliyorum bir gün 🙏


Gmz91910
Gmz91910

4253

Gerçekten çok kedi bakabilmek zor ya keşke mamalar daha uygun olsa veteriner masrafları zaten yeterince çok hele bu zamanda.keşke daha uygun olsa da hepimiz bir sürü cana yuva olabilsek.


Gmz91910
Gmz91910

4253

Hepsi için asla konuşmuyorum gerçekten çok vicdanlı çok iyi harika veterinerlerimiz var ama bazıları para tuzağı kedisine göre muamele yapan da var en basit işlemden dünya para alanda.can sonuçta baktığın en iyisini istiyorsun onlar için ama bunu kullanıyor kimileri.


1sukrandemir1
1sukrandemir1

1274

Evimde 3, sokakta da 10'a yakın kedi bakıyorum. Açıkçası bu yıl okullar online olduğundan kendime 1 tl bile harcamadığımdan onlara harcıyorum. Vetimiz de çok anlayışlı, ufak şeylerden ücret almayıp borcumuzu da ödememiz konusunda ısrar etmiyor. Pandemi öncesi harçlıklarımla sokaktakilere mamayı ben alırdım,yetmediğinde annem üstünü tamamlardı. Kum konusunda proline kullanıyoruz 20 lt 50 tl civarı ve kapalı tuvalet kesinlikle kum israfını da önlüyor. Açıkçası ilgi ve sevgi konusunda onlar bize yetmiyor çünkü sürekli birbirlerine kendilerini sevdirdiklerinden biz fazla geliyoruz:(


ZehraBulutt
ZehraBulutt

131868

Mama çabuk bitmesin diye ev yapımı yaş mamayla takviye ediyorum ama kumun alternatifi olmadığından çabuk tükeniyor ama beni en çok yoran temizlik konusu ve veteriner masrafları. Şu anda grip oldular ve evin her yeri sümük oldu, kediler de sümkürüyormuş arkadaşlar :)


Ne kum ne mama ne su ne temizlik hiç birşeye yetişemiyorum adeta 😄


Ozge00
Ozge00

130435

Mamaya yetişemiyorum yani


Bikedi
Bikedi

13750

Benim bir tane var. Sokakta bir suru var ve her gecen gun kalabaliklasiyorlar. Mahalleli artik bana gicik olmaya basladi:D mamaya yetisemiyorum ben de.


Zeke
Zeke

117869

Mama-Sevgi-İlgi


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 160 Görüntüleme
  • 9 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 32631 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR