Acil Kedim Grip

Karameeell

Mrb.. Bahçede ilgilendiğim kedim tek burnu baloncuk oluyor ve gözü inanılmaz akıyor =( Daha önce çok ağır geçirmişti ölümden döndü minikti o zmn çok şükür uzun zamandır hiç olmamıştı hatta geçenlerde burda yorum yapmıştım birine =( Bugün o halde buldum dışarıda ödüm kopuyor du hast olucak diye.. Baştan hemen iyileştirmem lazım ne yapayım lütfen acil

2 CEVAP

Zukooo

Yakalayıp veterinere götürün direkt. Mutlaka bir yolunu bulun vet görsün

Karameeell

Bugün geçti ama yarın ilk ins..