Kulagindaki Sorun Nedir?

elifozzdemiir

kedim 2 gundur kulaginin icini sık kasiyor, kasidiktan sonra fotograftaki gibi egik tutuyor. ici temiz duruyor koku da yok akinti gibi bir sey olabilir mi? yakinda veteriner kontrolune gidecegim o zaman da soracagim fakat benzer durumu yasamis biri ya da bilgisi olan var mi merak ettim

3 CEVAP

miyathecatt

Dışarıdan gözükmeyecek kadar derinde parazit vs olabilir. Veterinerin kamerayla bakması lazım.

Ben buna benzer bir kaşıntı problemi yaşadım yakın zamanda duruş bozukluğu yoktu ama içini kaşımaya çalışıyordu, 15 gün kullanmamız için bir kulak damlası verdi veteriner hekim sorun çözüldü direk. Dipte akıntı olabiliyormuş bizdeki kulak kiri gibi.

suddeez

benim kedimde uyuz olmuştu böyle yapıyordu o da
vet görsün derim inşallah uyuz falan değildir