Kulagindaki Sorun Nedir?

elifozzdemiir

kedim 2 gundur kulaginin icini sık kasiyor, kasidiktan sonra fotograftaki gibi egik tutuyor. ici temiz duruyor koku da yok akinti gibi bir sey olabilir mi? yakinda veteriner kontrolune gidecegim o zaman da soracagim fakat benzer durumu yasamis biri ya da bilgisi olan var mi merak ettim

3 CEVAP

aleynaaoz

Tam kafasını sallıyor mu ki diyecektim söylemişsiniz zaten, kulak uyuzu olabilir. Flaş tutup içine bakın, siyah kahverengi kulak kirine benzer bir şey görüyorsanız veterinerde kulaklarını temizletin. Benim kedimde de aynı problem vardı, dün gittiğimde pamukla ve özel bir solüsyonla temizlediler ve inanamadım içinden çıkana.

elifozzdemiir

kafasini da cok salliyor

elifozzdemiir

dediginiz gibi yaptim her zamanki gibi duruyor duzenli temizliyorum zaten de pek emin olamadim yine de :/