Kuduz Aşısı?

edayimben

Kedim hiç dışarı çıkmıyor sizce kuduz aşısı şart mıdır? Birisi 3-4 tl gibi bir fiyata bir yerde yaptırılıyor demişti ama neresi olduğunu unuttum. Bizim veteriner bizden 80 tl istedi

5 CEVAP

emiragacci

3-4 TL ye nasıl bir aşı yapıyor sorgulanır yani daha doğrusu ona aşı denir mi bilemem ama yasal olarak kuduz aşısı zorunlu örnek verirsem kediniz birini tırmalar yada ısırırsa ve doktora gitmek zorunda kalırsanız doktor kuduz aşısını olup olmadığını soracaktır.

Ozge00

Tarim orman bakanlıği, evet 5 tl

edayimben

Peki siz yaptırdınız mı, güvenilir midir?

Anonymus944867

yaptırmalısınız . artık bu forumda sorulmasına gerek bile yok bence karma kuduz lösemi tüm aşılar gerekli dozda yapılmalı

1sukrandemir1

Herhangi bir sorun olup bir aşı ücretinin min. 3-4 katını ödeyeceğime aşılarını düzenli yaptırıyorum.