Kedide İdrar Yolu Problemi! Acil

ilknrdaisy

Kedimde persembe gunu olusan kanli idrardan sonra hemen veterinere goturdum, idrar yolu enfeksiyonu dendi 3 gun serum 5 gun antibiyotik tedavisi gördü royal canın idrar problemi icin veteriner diet mamasina başladı. Dun tedavisinin son günüydü. Idrarinda annem boyle camur gibi baloncuklara rastlamış. Taş mı düşürdü acaba diye peceteye alınca çamur gibi bulaşmış. Cok korkuyorum iltihap sökülüyor olabilir mi? Burada bilgisi olanlar acil bakabilir mi?

2 CEVAP

polo

bu tarz konuları veterinerinize çekinmeden sorabilirsiniz burda uzman birkaç kişi var ama bu tarz konularda çok fazla bilgi kirliligi de var benim kedim idrar yolları tıkandıgında üçgün kaldı hastanede sonda serum neler çektim ama ogünden sonra esnese bile aradım veterineri şimdi çok iyi şükür

doktorgenc

VETERİNERLE KONUŞUN BENCE.