Kedide Kusma Ve İshal

Verdatrtp

Kedim dün 1 kez su kustu çünkü iştahı yoktu bir şey yememişti. Bugün veterinere gittim normalde mantar aşısı olacaktı ama kustuğundan ve ishal olduğundan veteriner yapmadı ve kustuğu için probiotic ve özel yaş mama verdi. İştahı olmasa bile kedime zorla 1 tatlı kaşığı yaş mamasından verdim 10 dakika sonra onu da kustu. Veterinerime sordum şimdi yarına kadar bir şey vermeyin yarın gelin yeniden bakalım dedi. Kedimde kusma ve ishal aşı olduktan sonra başladı acaba aşıların böyle bir yan etkisi var mı?

5 CEVAP

Ozge00

Ben once de dedim, bence veterineri değiştirin. Cok fazla asi yapılmış. Yan etkileri yaşıyor muhtemelen şuan.bir sey yiyip icmezse de vücut dehidre olur. En azından serum merum takıyorlar. Bana biraz sıkıntılı geldi bu durum. Umarım iyileşir

Latahzen27

Bizdede o durum oldu veteriner yoğurt verin dedi kedim dişi oldugu için yemiyordu ağzına zorla verdim geçti ishali duzeldi

Latahzen27

Öyle demeyin lütfen biz insanoğlunun bile hastalıkları bitmiyor en azından biz soyliyebilioruz onlar kendilerini ifade bile edemiorlar

Bir kaç hafta önce benimde oğlumun kusması ve ishali oldu,vet hekim kanını aldı sonuçlarında öyle enfeksiyon yok dedi,ateşi 40.5 e yükselmişti onun için antibiyotik ve ateş düşürücü iğne yaptı.2 gün daha antibiyotik iğne yapıldı. Bende 2 gün probiyotik ve yasmamayi karıştırıp verdim.Toparlandi şuan.Tek sıkıntımız taşıma kabini görünce tıslamaya başlıyor kaçıyor,tutabilene aşk olsun.2gun eve gelip iğne yapmak zorunda kaldılar.Tabi ortalık kalktı koptu oyuzden stres e girdi oglum.Her kapı çaldığında hekim mı geldi acaba diye kabarıp saklanıyor.Üsütmus de olabilir demişti oglum için.Umarim en kısa sürede iyileşir kucuk dostunuz 🐾

Verdatrtp

Teşekkürler şimdi biraz yoğurt vereceğim yarın veterinere giderim daha kötü olursa dediğiniz gibi serum verirler umarım iyileşir artık kedimi sahiplendiğimden beri sağlık sorunları bitmiyor :(