Kedimin Kulağı Kızarık

Kedimin son 5 günden beri kulağı ve az olsa bile gözleri kızarıyor ilk günlerde koştuğundan dolayı 2 kulağıda kızarıyordu yani biz oyle düşünüyoruz sonrasında sadece sağ kulağı kızarmaya başladı bugün kulağına dokunduğumda kulağının sivrileşen kısmında pütürlü bir kısım vardı sanki kabuk bağlamış gibiyidi ve geldiğinden beri de kulak uyuzu var onun için krem kullanıyorduk ama 3 hafta önce gençlık hastalığına yakalandı ve bu yüzden neredeyse 2 haftadır kremi kullanamıyoruz ama akıntısı eskiye göre artmadı acaba uyuzundan dolayı mı yoksa son 1 haftada iştahı çok açıldı ve doymuyor yediği mamalar mı ağır geldi 3 gün sonra veterinere gidicez ama merak ettiğim için danışmak istedim bu arada 4 aylık

3 CEVAP

elifozzdemiir

oncelikle gecmis olsun hastaligini hafif ve hizli bir sekilde atlatir umarim... alerjik bir sey olabilir mantar baslangici da olabilir

Latahzen27

Benim kedimde öyleydi mantar egzamadan denildi iğne yapildi vetten suan durumu iyi bi hafta snra geçiyor

Teşekkürler bende düşündümde mantarı sanırım orda tüy dökülmesi oluyormuş bizde şimdilik öyle bir şey yok dediğiniz gibi başlangıcı olabilir zaten gittiğimde de danışacağım veterinerimize cevabınız için teşekkürler