Orta Bütçeli Kuru Mama

Arkadaşlar brithis kedim için hılls kullanıyorduk fakat ailece işsiz kalınca malesef bütçemizi zorlayamıyoruz. Bu sebeple kedime balık etli veya kuzu etli mama önerisi olan varmı la vital markasından aldım tüylerde dökülme yaptı değiştirmek istiyorum. Fakat tavugu agzına sürmüyor. Hanımefendi 7 aylık biraz kilosu var 4 kilo bu sebeple veterinerde yetişkin mama verebilirsiniz dedi önereceginiz uçuk olmayan bütçe dostu başıklı ve kuzulu olan mamalar varmı?

12 CEVAP

nurrrgll

youtube ta** ilayda öztürk** diye bir kanal var gerçekten tüm mamaları içeriğiyle beraber ele almış hem yavru hem sokak kedileri hem de yetişkin kediler için ayrı ayrı içeriklerini inceleyerek videolar yapmış bence onu izleyebilirsin çok yardımcı olur bu konuda.
.
İYİ SANDIĞINIZ MAMALAR GERÇEKTEN İYİ Mİ? / Yetişkin kedi maması inceleme ve tavsiye
https://www.youtube.com/watch?v=VD_8NmM2n4o

Seymaaacaan

Felicia veya golosi

elifkonakci

Felicia, Prochoice ve Mystic fiyatlarına göre çok iyi mamalar. Fakat içlerinde biraz az et olduğu için protein takviyesi yapmanız gerekebilir.

Kocalex

Number one MYSTIC

NURSENA123

bence felicia

Zukooo

Matise var içeriği iyi ve orta fiyatlı

Ben nd den prochoice kitten e geçiş yaptım kuzulu ama benimkiler daha küçük tüy dökülmesi olmuyor

Denizmerve39

Prochoice hem kirmizi etliside var

BurcuAlexx

Procoice, mystic veya felicia olabilir bence de, arkadaşlara katılıyorum❤️ bir bakın derim çünkü fiyatlarına göre iyi mamalar

miyathecatt

Brit Premium da gayet iyi bakabilirsiniz

Mystic i uzun süre kullanan var mi ben hiç güvenmiyorum o mamaya uzun süreli kullanımda kedilere zarar veriyormuş diye bazı yorumlar okudum. Felicia kullanan tanidiklarim var kedilerinin tüyleri dökülüyor hep içi de banacibo ile neredeyse aynı

Littlecats

Felicia