Kediyi Tek Başına Evde Bırakmak

sugartgecat

haftasonu yasak varken biz köydeki evimize gidecegiz ve muhtemelen yasak kalkana kadar her hafta da öyle yapacagız kedimi evde iki günlügüne tek bırakmak mı yoksa yanımızda onu da götürmek mi daha iyidir onun icin

12 CEVAP

1sukrandemir1

Eğer önlemleri aldıysanız onu da yanınızda götürebilirsiniz bence,biz 3 kedimi 1 gece de olsa çiftlik evimize gideceğimiz zaman götürüyoruz.

Ozge00

Ben götürmüyorum, 5 günden fazla kalacaksam alırim yanima. Diğer türlü cok strese giriyor bir iki günlük şey icin. Tam ortama alışıyor tekrar eve dönüyoruz. Sıkıntı yani bizim icin. Kedinizin karakterine göre siz daha iyi karar verirsiniz. Bana kalırsa iki gun evde kalabilir.

ferhat05

Bizimki birkaç saat bile duramaz yalnız. Arkadaşı varsa karnı toksa sıkıntı yok ama öbür türlü çıldırır. Yer değiştirmek sıkıntı değil onun için. Yeterki o ortamda ben veya ailemden biri olsun.

Ozge00

Anladım. Götürün o zaman yanınızda. Yavru kediler evde çok yalniz kalmamali

sugartgecat

bizimki de sevmiyo yalnız kalmayı götürcem muhtemelen hepinize tesekkür ederim

Alperen07

Daha yavru bence götürün yanınızda ikinizin de içi rahat eder

sugartgecat

götürcem artık strese girse de sonucta beraber olcaz

Denizygt

Ben kızımı hiç evde yanlız bırakamıyorum 1-2 saatlik bile evde kimse olmasın bizi dış kapıda bekliyo çok sitrese giriyor Allahtan kızım arabayla seyahatide seviyo çok zorluk çıkarmıyo yola çıkmadan önce mama ve su vermiyorum miğdesi bulanmasın diye ilk başta biraz mızmızlanıyo ama sonra arabanın içinde box dan çıkarınca rahatlıyor gidip geliyoruz bende sizde yavruyken bırakmayın nasıl alışırsa öyle gider hem

Zukooo

Çok yavruymuş daha normalde 2 günlük mama ve su deposu olduğu sürece sıkıntı olmazdı ama ne olur ne olmaz yavrular o kadar yalnız bırakılmamalı

miyathecatt

Yanınızda götürün, ben de bazen haftada iki-üç günlüğüne başka eve götürüyorum. İlk hafta zorlanabilir ama sonraki hafta terkar götürdüğünüzde hatırlayıp gittikçe alışacaktır siz sabırlı olun.

sugartgecat

kalabilir de o evdeyken sürekli aklım onda olcak ne kadar tüm tehlikeleri ortamdan kaldırırsam kaldırayım bi de daha yavru 4 aylık

sugartgecat

stres olmuyo mu hic