Bu Mamayı Sokak Kedileri İçin Kullanan Varmı?

mycutecat

Bahçedeki kedilere mama almak istiyorum ama neredeyse 30 kedi var bende öğrenciyim bütçem çok sınırlı bu mamayı yerlermi kullanan oldumu aranızda?

13 CEVAP

1sukrandemir1

benim sokakta baktığım kediler mito'nun renkli taneli olanını bayılarak yiyorlar, *********da 15 kg 155 tldi bir bakın isterseniz

nurrrgll

Sokak hayvanlarına hangi mamayı almalıyız? / En ucuz mamalar / 15 kg 115 Tl altındaki mamalar nasıl? kanal adı **İLAYDA ÖZTÜRK
**
.
https://www.youtube.com/watch?v=nvlVV4o-aSs bakmanı tavsiye ederim içerikleriyle bir bir ele almış

Utsuka

Eğer o fiyatlarda 10 kg alacaksanız *********** da 10 kg milo var. Bu mamayı ilk defa gördüm ama miloyu sokak kedisine alan çok var. Ondan almanızı tavsiye ederim.

Utsuka

Markayı kapattığını unutmuşum hepsi sitesi diyeyim. Google yazınca zaten o fiyata tek yerden çıkıyor.

TinaTina

Kesinlikle söylüyorum, enjoy al. Bizim sokak kedileri enjoy a bayiliyorlar. Bende ogrenciyim ve bu mamayi kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmicaksin

Eliiiifff

Beslediğim sokak kedileri bu mamaya bayıldılar ama kediden kediye de değişebilir

BurcuAlexx

Ben daha önce kullanmadım ama yorumları belki biraz inceleyebilirsiniz, onun haricinde uygun fiyata prochoice, enjoy, milo, mystic falan var. Bazılarının fiyatı biraz daha pahalı sadece. Aklınızda bulunsun yani, hangisini uygun bulursanız❤️

Mehmetkr

Kalite olarak dr.sacchi o fiyata alınabilecek en iyilerden.

mywonderfulpet

Bu mamayi *********da geçen hafta çok satanlarda 69 tl.ye görmüş ve inanamamıştım. Yorumlara bakabilirsiniz oradan.

mywonderfulpet

T r e n d y o l' da gördüm

Karameeell

Krax bakabilirsin çok seviyorlar.. Micho, enjoy, mito, duydum birde..

golsahyildirim

Goody, enjoy, mito, micho erkek kedilerde sıkıntı yaratıyormuş malesef. E c o n a t u r e adlı mama ile besliyorum ben, dışkılarında koku olmuyor ve kediler severek yiyor :)

Cemrecookie

Ben enjoy alıyorum 15kilo 1 Ay gidiyor sokaktaki kediler de seviyor ama bu atılan mamayı bende gördüm 1 kiloluk bulursam denerim. Bu arada trendline ve goody almayın hiçbiri yemiyor.....