İşlenmiş & Hidrolize Protein

Ayben02

Bazı kedi mamalarınin içeriğinde işlenmiş hayvansal protein bazı mamalarda ise hidrolize hayvansal protein gibi şeyler yazıyor peki bu işlenmiş hayvansal protein ile hidrolize protein aynı mı hangisi daha iyi

1 CEVAP

Cook

Bizim çocuğumuzda alerji çıktığı için veterinerimiz mama içeriklerinde protein değil hidrolize edilmiş protein olması gerektiğini söylemişti.Ne özelliği olduğunu ben de tam bilmiyorum ama ikisi farklı şeyler oluyor sanırım