Kedinin Ustune Bastim

Size korkum saçma gelebilir ama Luna Hep ayağımın dibinde geziyor Ben de Halı ile aynı renk olduğu için tam görmüyorum 5-6 kere daha bastım çocuğun üzerine Çok korkuyorum bir şey olur diye de sonra bizden azabı çekiyorum 2 saat ağlayacağım resmen Bir de patisine falan da basmıyorum direk üzerine basıyorum daha yine de orada oldugunu anladigim da böyle farklı bir yere yönelmeye çalışıyorum ama Minik de olsa bir baskı uygulamış oluyorum Korkuyorum artık Kaburgası falan kırılır diye Bir de kırılınca akciğere baskı Yapacağını ve kedim için ölümcül olabileceğini de bildiğim için Korkuyorum Ne yapabilirim ya

10 CEVAP

Karameeell

Ay benim kedimde aynı şekilde beni düşürecek, ben artık penguen gibu yürüyorum.. Arada patisine basıyorum oda bir yere egileyim dibimde bitio ayağım da boşluk olduğunda ayağa kalkınca bir viyaklama iki sefer oldu nasıl üzüldüm agliycaktimm o benim gibi üzülmedi =) sarılıp hemen patilerini öpüyorum özür dilerim bisi oldumu diye tuhaf tuhaf bana bakio =))

Ben de hafiften bi basıyor gibi oldum karanlıkta göremedim hem çığlık attım çünkü panik atağım var hem de korktum canını yaktım diye fırladı gitti sonra kucağıma aldım özür diliyorum ağlayarak bişey olmamıştır dimi ya

nurrrgll

küçük zilli tasmalardan al işine çok yarıyacak küçük olduğu içi öyle olabilir eger denersen bu dertten kurtulursun eminim kedin yürüdükçe çıkan sesle sende nerde olduğunu anlayabilirsin
.

Cevabınız için teşekkür ederim ama aldım Hiç sevmedi Çırpınıyor resmen çıkarmak için ben de kendine zarar verir diye takmıyorum artık

nurrrgll

ilk başta hep öyle yaparlar sonradan alışıyolar merak etme bize de veterinerimiz tavsiye etmişti tasmayı çok sıkmasığın sürece sorun olmaz :)

sugartgecat

yavru kedi beslemis olanlarin ortak derdi..

ferhat05

Bizimki de hep böyledi bi de tam biz yürürken kendini tam önümüze atardı. Şimdi anladı ve yapmıyorlar. Zaman tanıyın. Ayağınızı oyuncak zannetmesin daha çok yatar.

Alperen07

Zilli tasma alın ben öyle yaptım nerde olsa hemen farkediyorum zilli öküzüm diye de seviyorum sıpayı bizimki de çok zor alıştı ilk zorla taktım delirdi resmen şimdi arada çıkarıp serbest bırakıyorum takılacağını anlayınca oturup takmamı bekliyor ben de aferin oğluma deyip öpüyorum alıştı sırf öpülmek için taktırıyor artık inşallah sizinki de alışır

Insallah alisir. Deneyecegim bir daha

Zukooo

Ben de çok korkuyordum benimki yavruyken allaha şükür olmadı ama olması gerçekten çok büyük ihtimal. Hem pire gibiler hem de bulundukları halıyla aynı renkte olunca asla görünmüyorlar. Fosforlu köpek tasmaları var. Önü üçgen geliyor ince bir kumaş. Küçük boyutları da var. Bence o işe yarar daha az rahatsız olabilir benimki de çıngırak taktırmıyor çünkü