Gimcat Den Trixie Malt A Geçen Var Mı

Hilal001

Gimcat malt kullaniyoruz. Trixie almayi dusunuyorum bu degisikligi yapan var mi kedim gimcat i seviyor ama bunu hadi yemezse diye dusunuyorum

6 CEVAP

Merhabalar ben trixie aldım. İlk Maltım. İlk önce kokladı sonra çok güzel yedi. Tabi benim yavru daha o yüzden az veriyorum. Bir de alırsanız sallayıp verin çünkü üstüne belki yağ gelmiş olabilir. Yani ben memnun kaldım kokusu da güzel bence sizin kediniz de yer. Sağlıklı günler

Geçmedim ben direk Trixie aldım fiyatı daha uygun diye. Eğer bütçeniz yetiyorsa Gimcat'e devam edin bence ama Trixie'den memnunum, orta kalite.

yelizsenol

ben dr.nature’s aldım bayılarak yedi ona da bakabilirsiniz

Denizygt

Bende ilk 6 ay gimcat kullandım şuan trixie katzen malz kullanıyorum 240 gr lık içeriği çok iyi ve daha hesaplı 2.5 aydan fazla gider tadını benim seçici kızım hiç yadırgamadı ilk verirken çalkalayıp verdim yağı üste çıkabiliyormuş biraz daha yoğun bir malt

NURSENA123

bence vets plus çok iyi

Zukooo

Ben gimcat den bephear e geçtim (doğru yazdım inşallah hahaha) nitsin gimcate geri dönücem. Ambalajı falan hoşuma gitmedi bilmiyorum bir defa kusma da yaşadım gimcat çok çok daha iyiydi