Dişi Kedim Kızgınlığa Girdi ! Ne Yapmalıyım ?

SametBey

Kısırlaştırmaya sıcak bakıyorum ama nerede ve ne kadara yaparlar ? Öğrenciyim. Yada ne yapabilirim ?

4 CEVAP

Queeninannesi

Ben kızımı fatihte kısırlaştırdım 140 tlydi üstelik hiç bir sorun yaşamadım belediye veterineri olmasına rağmen. Özel vet.ler 500 civarında fiyatlar söylüyorlar

dollfacepersian

Kısırlaştırma dışında yapabileceğiniz pek bir şey yok. Daha çok ilgi ve sevgi göstermeniz iyi olabilir.
Istanbul da düşük ücretli veterinerlik fakülteleri vardı diye hatırlıyorum. Özel kliniklerde göre çok daha uygun olurlar. Istanbulda yasamadigim için herhangi bir yer öneremiyorum maalesef

Humoss

Merhaba ilk öncelikle bende dollfacepersian a katılıyorum kısırlaştırmak dışında birşey yok. Ben devlet veteriner ine sorduğumda 190 tl demişlerdi bi tanidigimiz vardi özel klinik kedimin sürekli kontrollerini yaptırdığım bir yer 350 TL dediler ben şahsen içim rahat olsun diye hiç veteriner imden sasmadım öteki yer de tanıdık olmasına rağmen yine icim rahat etsin istedim veterinerimizde çok iyi ve çok şükür hiç bi sorun yaşamadık ameliyattan sonra herşey de yolunda gitti şuan çok iyiyiz :))

Gofretsla

150-200 diye biliyorum.