Kedim Son İki Gündür Tüy Dökmeye Başladı

Alperen07

Arkadaşlar tüy dökmeyi azaltacak vitamin mama vs tavsiye lütfen düzenli tarıyorum ama yine de tüy döküyor oğluşum 1,5 yaşında kısır erkek bir kedi Sarman bu arada tavsiyeleriniz önemli benim için mamasını değiştirecem seviyor diye refleks almıştım ama çok kaliteli bir mama değilmiş fiyat çok önemli değil sağlıklı mama vitamin tavsiye eder misiniz

9 CEVAP

Zoetis VMP adlı bir vitamin mineral takviyesi hapı var. Kullanlar inanılmaz derecede tüy dökümünü azalttığını söylüyordu. Bir araştırın isterseniz

emiragacci

Bence mamayı da değiştirin kaliteli mamanın da tüylerde çok etkisi var mesela ben kedime N&D kullanıyorum hiç tüy dökmüyor 3-4 Aydır N&D kullanıyorum diye şimdi Acana kitten aldım oda aynı etkiyi görür diye düşünüyorum.

emiragacci

Bence mamayı da değiştirin kaliteli mamanın da tüylerde çok etkisi var mesela ben kedime N&D kullanıyorum hiç tüy dökmüyor 3-4 Aydır N&D kullanıyorum diye şimdi Acana kitten aldım oda aynı etkiyi görür diye düşünüyorum.

Alperen07

Teşekkürler nd ye geçelim biz de o zaman

NURSENA123

yani vitamin kullanabilirsiniz mama da önemli mamada nd bence vitaminde de vets plus

Alperen07

Aynen onu duymuştum araştırıyorum akşamdan beri yorumlarını felan okudum büyük ihtimalle onu alıcam artı mama da değiştirmeli miyim daha 2 kg var bitmesine yeni mama alsam da diğer mamayı sokaktaki patili dostlara mı versem

Alperen07

Hapı da zor yutuyor aslında kullandım vitamin onu baya severek yutuyodu yiyordu en son parazit hapını yutturamadım resmen tükürdü ondan sonra hapa benzeyen beyaz vitamini asla yediremedim uyanık anlıyor valla herşeyi suyuna katıp vermiştim macunu da var VMP nin kullanıp tecrübe eden buradaki dostlardan tavsiye bekliyorum inşallah

Alperen07

N&D kısırlaştırılmış kedi maması çeşidi arasından hangisi peki

Alperen07

Petlebiden verdim az önce sipariş ND kısırlaştırılmış kedi maması tavuklu narlı azaltılmış tahıllı ve vet s plus tüy sağlığı için macun tavsiye ve cevaplar için teşekkürler arkadaşlar inşallah sever mamasını tontişim