Kedimin Karnı Sis Gibi Geliyo

sugartgecat

kedimin karnı siskoluktan mı sis yanakları falan da var ama poposu zayıf iştahı hareketliliği falan şu anlık yerinde ama korkuyorum yine fip hastalıgında da sis oluyo ya karınları

9 CEVAP

sugartgecat

karnına dokunmaya calısırsam artık bir elim olmas muhtemelen vete gidince sorcam artık

Salihaylmz

Bence kilodan değil. Ama kotuye yormamak lazim.. ic parazit en son ne zaman yaptirdiniz o olabilir veya gaz da olabilir neyle besliyorsunuz?

Salihaylmz

Ben damla seklinde yaptirdim dis paraziti. Ic parazit henuz yaptirmadim o yuzden igne hakkinda ne kadar zamana tekrardan yapilir bir fikrim yok. Normalde damla 2-3ayda bir.
Karninda gaz olup olmadigini masaj yaparak bakabilirsiniz elinizle hissedilir zaten. Gaz ağrısı pek belli olmaz cok siddetli degilse.

Alperen07

Parazit olunca da yavru kedilerin karnı şiş oluyor poposuna pamukla elma sirkesi sürün varsa parazit anında dışarıya çıkıyorlar ordan anlarsınız ben sokaktan alıp yıkayıp temizleyip sahiplendirdiğim kedide ilk kez parazit gördüm poposu kakalı diye sileyim dedim elma sirkesi ile sildim ve inanılmaz derecede parazit döküldü şok oldum sonra aşıları yapıldı veterine felan götürüldü tabi onun da göbüşü şişti baya davul gibi parazittenmiş halbuki

sugartgecat

parazit asısı var ama iste..

Alperen07

Bence dediğimi bi deneyin bakalım varsa parazit ona göre tedavi uygulanır yoksa da ona göre bakarsınız inşallah yoktur yine de veterinere götürmek de fayda var

sugartgecat

tamam tesekkğr ederim :(

sugartgecat

rahat durmadıgı icin cok cekemedim..

sugartgecat

ilk sahiplendigimizde yaklasık iki ay önce olmustu parazit asısını ondan sonra da hic ishal olmadı yani düzenli asılarını yaptıryoruz yemek olarak da kuru mama et füme yogurt falan yiyo arada pırtlıyo ama hic agrısı varmıs gibi davranmıyo bunu yazarken bile iki kere saldırıya ugradım