Kedimin Mutlu Olduğunu Nasıl Anlarım

Mırlaması huzurlu olduğunu gösteriyor tamam ama mırlamadığı zaman huzursuz mu demek? Mutlu olduklarında ne yaparlar mesela? Uyurken rahat olduğunu nasıl anlarım? Uyuduğunda onu okşuyorum hissedip mutlu oluyor mudur

7 CEVAP

sforselin

Yatış pozisyonundan fikir edinebilirsiniz. Tetikte ya da küçülmüş, büzülmüş şekillerde yatması bir şeylerden rahatsız olduğunu gösteriyor mesela. Attığınız fotoğraftaysa gayet rahat, iç organlarını korumaya çalışmaya gerek görmüyor ve güvenli hissettiği bir yerde diyebiliriz. Internette yatış pozisyonlarıyla alakalı yazılar vardır mutlaka. Onlara bir göz atın derim

Çok duygusal bir anneyim teşekkür ederim beni rahatlattınız

Mapple2

Kediler Kediler.. "Kediler insanları sahiplenir, çünkü kediler insanları işe yarayan evcil canlılar olarak görürler " Eh hizmetini tam yapıyorsanız Keyifleri yerindedir :)

NoteMeow
Kuyruk Hareketleri araştırın.
Yatış pozisyonları araştırınn.
Size Kafa Tokuşturma sürtünme ,yalanma vb.yapiyorsa Derin Sevginin göstergesidir..

Ayrıca Dostumuza Maşallah :)

sforselin

Kendini ısıtmak için falan da olabilir. Öyle hemen mutsuz demeyin :) Sadece az çok fikir verebilir. Keyfi de önemli böyle şeylerde

sforselin

Bizimkinin kakasının kıvamı az farklı olsa normalden kardeşim ne yedirdin sorgusuna çekiyor beni. Beraber oyun oynarken bi yere çarpınca bile ben azarlanıyorum. Daha neler neler. Kardeşimden sonra kimse evhamlı gibi gelmiyor. 40 yıllık veterinere bile güveni %5 falan

Ya bi yere çarpınca ağlayarak kıyameti koparıyorum bişey olmuyordur dimi oluyoduysa da gelsin bana miyav desin ben anlarım

Yaa bazen büzüşüyor demek ki mutsuzmuş teşekkür ederim hemen bakıyorum