Kedim Hep Kosuyor

Denizmerve39

Kedim oyun yaptigini zannedip her dakka kosuyor artik dogru duzgun sevemiyorum bile cok hizli haraket ediyor ne yapmaliyim

6 CEVAP

Zukooo

Kediler canlı olduğu için hareket etmeleri normal korkmayın. Canı koşmak istiyordur ve koşuyordur. Yavrular daha da hareketli olur.

Denizmerve39

Hep kosuyove hep isiriyo boyle yanindan gecerken kendini dikip kuyrugumu dikip kousuyo anlamadim

Denizmerve39

Her elledigimdede hep hirslaniyor

miyathecatt

Benim kedim de oyun modunda olduğu zaman asla sevdirmez hep kaçar, dokununca koşar ama yorulunca ve uykusu gelince kendisi gelir kucağıma. Sizinki uykulu olduğunda da mı koşuyor

Hafsa7

Beraber oynarsanız olta top oyuncak hem size alışır hem tek oynamak yerine sizle oynar iple koşturabilirsiniz o sizin arkanızdan gelir hem koşmuş olur hem sizinle vakit geçirmiş olur yavruyken daha hareketliler

sugartgecat

oyun oynamaya calısıyo muhtemelen kostugunda bi yerde durup sizin gelmenizi bekliyodur yavru kedi iste kosmayı oyun sanıyo