Kisirlatiemadan Sonra Boylemi Oluyor

Findikthecat

Merhaba kedim kisirlastirildigindan beri cok sakin ve biraz fazla uyuyor yemesi icmesinde birsey yok ama bana cok sakin geliyor onceden isirirdi saldirdi simdi miril miril bi kedi kisirlastirma ile mi alakali ?

3 CEVAP

Firuzecik

Evet daha tembeldi bizim kız da. Ama malesef hala mırıl mırıl değil :/ şimdi erkek kardeş geldi. Az önce oraya buraya koşmalarından dolayı uyandım. Oyun arkadaşı lazımmış..

sforselin

Yakın zamanda ameliyat oldu sanırım. Asıl karakteri değişmiyor aslında kısırlaştırmayla. Belki ameliyatın etkisi olabilir. Erkek kedilerde kızgınlık dönemi agresyonunu ortadan kaldırıyor tabii

Findikthecat

???