Kedi Ve Yoğurt

cerenhaylaz

Merhaba, yavru kedime daha önce hiç yoğurt yedirmedim burada gördüğüm kadarıyla arada bir yedirmek gerekiyormuş sanırım. ancak ev yoğurdu imkanım yok. hazır yoğurt sıkıntı yaratır mı yoksa başka nasıl bir yol izleyebilirim?

5 CEVAP

chuckysmom

Bende öğrenci olduğum için ev yoğurdu yedirme gibi bir imkanım yok bende iki tatlı kaşığı hazır yoğurdu veriyorum ılık şekilde yapabileceğim başka bir şey yok çünkü çok yemiyor benimki zaten

Denizygt

O zaman sade kefir vermeyi deneyin 1 yemek kaşığı yoğurt için market yoğurtlarını önermem

cerenhaylaz

herhangi bir sorunla karşılaşmadınız o zaman değil mi ?

cerenhaylaz

onu da marketten alıcam ama yani evde mayalama imkanım yok. markette satılan sade kefir daha mı iyi diyorsunuz? öyleyse onu deneyeyim

Denizygt

Evet hafif sulandırabilirsiniz vermen önce