Kısırlaştırılmış Yaş Mama Tavsiyesi

erenduman

1.5 yaşında scootish fold kedime hangi marka kısırlaştırılmış yaş mama tavsiye edersiniz

3 CEVAP

Nida_Leydi

İlla kısırlaştırılmış olacaksa animonda var. Yaş mamada kısır çok seçenek yok ama zaten tahılsız olması yeterli kısır olmasına gerek yok. Nutri feline ve schesir iyi seçenekler.

Tengu

Yaş mamaların çoğunda kısırlaştırılmış/kısırlaştırılmamış gibi bir ayrım yok. Zaten yaş mamayı kuru mama niyetine her gün vermiyorsanız önemli bir detay olduğunu sanmam zira bu ayrımı yaparlardı. Schesir yaş mamanın içeriği güzel ve çoğu kedinin sevdiği bir mama tavsiye ederim

Bisuskonuscam

Kisir olmasina gerek yok bence de yaşmamanin. Zaten 70 80 gramlik bir urun, çok sık da verilmiyor. Tahilsiz olanlara bakabilirsiniz