80 Liralık Damlanın 1 Ay Etkili Olması

Siyammm

Arkadaşlar kedimi tararken üstünde küçük bir pire yakaladım. Vet.'i aradım stronghold yapalım dedi. Ne kasar koruyuculuğu olur dedim.sizin ne kadar taşıdığınızq bağlı dedi 1 ay kesin etki eder dedi. Arkadaşlar her ay 80 lira damlaya mı vereyim?Maması daha az tutuyor. Ne düşünüyorsunuz tavsiyeniz varmı? Veterinerimiz paragöz değil ama 80 liralık damlanın 1 kesin koruma sağlaması şaşırttı beni

16 CEVAP

Siyammm

Stronghold kullandık cevapları için teşekkür ederim herkese iç parazit rutin yapıloyor sadece dış paraziti pirelendiğinde yaptırıyorum. Yarın yine bi dipköşe temizlik yapıcaz insallah yumurta fln dağılmıştır diye