Kedi Kuru Mama Öneri

catguardian

kedim için ilk 10kg royal canin kitten ile başladık daha sonra tekrar 10kg nd somonlu kısır mamaya geçiş yaptık. 10kg almamın sebebi ise daha uygun olduğu ve uzun süre gittiği için. şu an nd'nin fiyatı çok arttığı için nd ile devam edemeyeceğim. içeriği temiz olan uygun fiyatlı mama önerisi alabilir miyim lütfen? bir de proplan kısır kedi maması ile ilgili görüşlerinizi alabilir miyim?

1 CEVAP

Bisuskonuscam

Brit care olabilir daha uygun fiyatli. Proplan hic kullanmadim ama nd.den sonra gecmeseniz daha iyi gibi.