Yavru Kedim Hiç Büyümüyor

Blair12

Merhaba, kedim büyük hastalıklar atlattı. Bu süreçte hep kilo verdi. Şu an 4 aya girmek üzere ama 2 aylık kedi kadar küçük. Kuru mama pek sevmiyor yaş mama ile de kilo almıyor. Önerileriniz var mı

3 CEVAP

Zukooo

Tadını seveceği farklı kuru mamalar deneyin ve veterinerinizden yoğun bakım maması isteyin. İçeriği çok besleyici biraz pahalı fakat toparlanması için iyi olacaktır. Onun dışında vitamin desteği yapın mutlaka yine veterinerinizin önereceği bir destek besini alın ve düzenli kullanın. Şuan hangi kuru mamayı veriyorsunuz?

heytherebu

Viyo marka epey güçlü bir vitamin takviyesi ve bağışıklık güçlendirmek için yardımcı. Yaş mamayı sürekli tüketmesi onun için de zararlı, siz evde tavuk eti, ciğer vs kullanıp içine havuç bal kabağı vs ekleyerek mama yapabilirsiniz ya da alıştırmak içim yaş mamayla kuru mamayı karıştırıp ufak ufak kuru mama miktarını arttırabilirsiniz. Size ilk tavsiyem bir takviye vitamin kullanmanız. Temiz içerikli ev maması ya da kaliteli bir kuru mamayla inşallah daha sağlıklı bir şekilde büyür.

heytherebu

Viyo marka epey güçlü bir vitamin takviyesi ve bağışıklık güçlendirmek için yardımcı. Yaş mamayı sürekli tüketmesi onun için de zararlı, siz evde tavuk eti, ciğer vs kullanıp içine havuç bal kabağı vs ekleyerek mama yapabilirsiniz ya da alıştırmak içim yaş mamayla kuru mamayı karıştırıp ufak ufak kuru mama miktarını arttırabilirsiniz. Size ilk tavsiyem bir takviye vitamin kullanmanız. Temiz içerikli ev maması ya da kaliteli bir kuru mamayla inşallah daha sağlıklı bir şekilde büyür.