Kedim Kızgınlık Belirtisi Mi Gösteriyor

Hafsa7

Merhabalar arkadaşlar kedim 11 aylik erkek etrafta miyavlayıp duruyor geceleri de böyle bir haftadır bu durumdayız kucağıma alıp sevince susuyor kakasini yapıncada diğer odalara gidip tek tek bakıp miyavliyor baya yüksek sesle ama hiç etrafa çiş felan yapmadi kızgınlığa girmismidir derdini anlayamıyorum hastamı bir yerimi ağrıyor yada yalnızlık mi çekiyor anlamadim

3 CEVAP

Latahzen27

Bizimki de dişi kedi o durumda en az 7 gün sürüyor kedinizi oyun oyanyarak oyalaayin uyusun yoksa uykusuz günler başlar kizginlikta oluyor bunlar çünkü diğer kedileri çağırıyor dediğim gbi onu oyalayacak şeyler yapın yoruldun bi dönem snra geçiyor ama geri basliyablior

Zeynepulku

Girmiştir. İllaha işemek zorunda değil. En kısa zamanda kisirlastirin. ❤

Kızgınlığa girmiş, bir sure sonra ismeye de başlayabilir, o raddeye gelmeden kisirlastirsaniz iyi olur