Acana Kısırlaştırılmış Kedi Maması Günlük Beslenme Tablosunu Bulamadım

ferhat05

Günlük beslenme tablosunu bulamadım. Eğer Acana kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorsanız. Günlük ne kadar veriyorsunuz? Kedinizin yaş, cinsiyet ve kilosunu da söylerseniz sevinirim.

2 CEVAP

sforselin

Kendi sitesinde "how to feed" gibi bir kısım olması lazım. Orada yazıyordur. Paketinin kenarında da tablo vardır aslında

Phoibos

Paketin yanında yazıyor bende baya bakınmıştım ama bulamamıştım. :)