Acil ( Bağırsak İle İlgili )

elcnugr

Kedim yakın zamanda bağırsak düğümlenmesinden dolayı ameliyat oldu. Bir ay geçti üstünden. Kedim kabız oldu. Bağırsakları kaka dolmuş. Dün poposuna ilaç verildi. Kakasını yaptı. Fakat keyfi iyi değildi. Bugün sabah kustu. Tekrar gittik veterinere bugün. Aynı işlem yine uygulandı. Tekrar kakasını yaptı. Orda enjektörle ek gıda verildi midesi boş olduğu için. Eve geldik karnından hala sesler geliyordu. Hiç miyavlamayan kedim miyavlamaya başladı. Tekrar gittik veterinere. Ağırdı olabileceğini söyledi. Midesi için ve bağırsakları için şurup verdi. Akşam içirin dedi ve bir hafta devam edin içirmeye dedi. Kabız olduğundan beri karnından sesler geliyor. Bugün en son gittiğimizde bağırsaklarında kaka kalmadığı söylendi. Eve geldik. İlacını içirmek istedim kustu. Karnındaki ses gitti. Aç karına olan şurubu içirdim. Sonra enjektör ile mama yedirdim. Tok karına olan ilacı yedirdim. Şu an yine karnından sesler geliyor. Bi köşeye sindi kaldı. Çok halsiz ne yapacağımı bilmiyorum.

1 CEVAP

DoraFiko

Çok geçmiş olsun. Başka bir hekim görüşüde almanızı öneririm. En azından telefon üzerinden. Belli ki başka bir sorun var. Serum tedavisi ile daha çabuk toparlar gibi geliyor