Kedimin Uyku Düzeni

Anonymus386040

Kedim sabahtan akşama kadar neredeyse hep uyuyor. Geceleri ise ayaklanıyor. Biz de normal olarak geceleri uyuyoruz, onla ilgilenemiyoruz. Ama geceleri sürekli oyun oynamak istiyor bizi uyandırıyor. Kedimin uyku düzeni için yapabileceğim bir şey var mı?

6 CEVAP

sugartgecat

sabah yemek icin uyandırıp oynamaya calısın

Denizygt

Gün içerisinde çok uyutmayın oyun oynatın dikkatini çekecek oyuncaklarla oynatın geceleride yarım saat önceden besleyinki en azındon karnı tok olunca uzun süre uyusun benim kızım gün içinde ailemin sayesinde çok uyumuyor akşamları biraz kestiriyor gecede 12 gibi yaş mama veriyorum doyuruo karnını bi güzel sabah 6-7 ye kadar uyuyo arada uyanıyor su içio yanıma gelio birlikte uyuyoruz tekrar

TinaTina

Akşam uyumadan önce oyun oynatarak onun yorulmasini sağlayın. İçiniz rahat olsun bu sorun çoğu kedide var

Anonymus386040

Cevaplarınız için çok teşekkürler.

emineerturk

Küçük mu? Büyüdükçe alışıyorlar.
Sabahları uyutmayin hemen alışır.

Gmz91910

Bütün kedi sahiplerinn ortak sorunu: D hele bide yavruysa fena:D bende gidip gidip uyandırıyorum gece uyusun diye:D