2 Ayda Bir İç-Dış Parazit 150 Tl

ferhat05

İç-dış parazit damlası kullanıyoruz bir tüpte. İki ayda bir uygulamamız gerekmiş ve 150 tl. Pahalı değil mi?

24 CEVAP

Ozge00

Bizim ic parazit 30 tl dis parazit 30 tl. 60 tl toplam. Gecen yil 50 TL idi. Sizinkiler biraz pahalı geliyor ama yaşadıginiz şehre gire değişir. Büyük şehirlerde daha pahalı oluyor :/
Bu arada ben yaptırmiyoruz derken dis paraziti kastetmiştim yanlis anlasilma olmasın :D

Poficann

bizim vet bedavaya yapıyor

ferhat05

Neyse yapıcak bir şey yok. Belki ikinci kediyi alırım diyordum arkadaş olur oğluma diye ama almıyacağım gibi. Her gün daha da artıyo bu fiyatlar.

ferhat05

Neyse canı sağolsun diyelim. Başka veteriner hekim bulsam aşılarına orda devam etsek olur mu ki?

lunargrace

İstanbul Fatih Hayvan Hastanesinde 115 liraya yaptırdım en son iç-dış paraziti 3 hafta önce, o da kedim yeni mantar atlattığından dış parazit özellikle Stronghold yapıldığı için 🧐 Ondan önce de aynı yerde klasik iç-dışa 70-80 arası bir şey ödedim diye hatırlıyorum sanki ama bu yazındı. Konum çok fark ettiriyor cidden çünkü İstanbul’un başka bir yerinde yaşarken en yakın vet pahalı bir muhitte olduğundan 150’den aşağı ödemiyordum. Başka bir vet bulup aşılara orda devam ederseniz sorun olmaz bence.

Bugün iç parazit iğne ve dış parazit damlasını yaptırdım. 90TL ücret ödedim.

Neden bu kadar pahalı anlamadım. Bizim iç parazit sorunumuz olduğunda ben 150 tl ödedim ama o bir seferlikti normalde 20 tl iç parazit 35 tlye de dış parazit için damla verdiler (ayrıca bu damla internette de satılıyormuş) 3 ayda bir 55 tl oluyor yani. 150 bence aşırı. Bir tedavi için miydi? Yüksek olması belki ondandır diye düşündüm.

2 ayda bir yaptırıyoruz. 80 tl. YALOVA