2 Ayda Bir İç-Dış Parazit 150 Tl

ferhat05

İç-dış parazit damlası kullanıyoruz bir tüpte. İki ayda bir uygulamamız gerekmiş ve 150 tl. Pahalı değil mi?

24 CEVAP

Findikthecat

15 lira olmasi imkansiz biz 80 tlye yaptiriyoruz

Sulecrn

Ben çok küçük bir ilçedeyim bundan kaynaklı olabilir

Ozge00

2 ay kisaymis. Biz yaptırmiyoruz ama genelde 3-4 ay tavsiye edilir yazin. Kışın bir veya iki kez tavsiye edilir. Bizde bu şekilde. Baska veterinerler ne diyor bilmiyorum

Ozge00

Pahalı bence de

Ozge00

Ama.genel olarak fiyatlar boyle :D

Ozge00

Yılbaşından sonra zam gelecek. Onu bekliyoruz :D

emineerturk

Genelde fiyat boyle birer tanesi 70-80 tl

Ozge00

Evet ikinci kedi gelince kum mama asi fiyatları ikiye çıkıyor. Ben evde bakmaktansa sokaktaki bir sürü kediye bakmayı tercih ederim şahsen. Büyük sorumluluk. Her yil da zam gelecekse böyle işimiz yas

Zeynepulku

Benim vet hekimin 35-35 toplam 70'e yapıyor. Toplu alınca 30-30 60 oluyor. :/ pahalı geldi.

baranertaga

Benimki ikisini 100 e yapıyor. Hatta 70-80 e yapan yerlerde var 150 çok aşırı.

Sahiplendiğimde 2 kedimin iç-dış parazitlerini toplam 100TL'ye yaptırmıştım. Cuma günü sabit gittiğimiz veterinerde ilk kez iç-dış parazit yaptıracağız, bakalım burada fiyatlar neymiş.

chromatica

bende iç dış parazit için 140 lira ödedim, iç paraziti hap olarak verdiler onun daha ucuz olması gerekirdi. aşı zamanı geldiği zaman başka veterinere gidicem artık bende. sorun olmazsa veterinerinizin yeri nerede ? düşük ihtimal ama belki aynı yer çıkar ;D

Sulecrn

Yorumlara baktım da galiba bizimki fazla fazla ucuz iç parazit + dış parazit 15 tl

gulsundusmez

Ah bu tüccar veterinerler ahh.Kardeşim 3 ayda bir olmalı benim kedilerim dışarı teması olmadığı için vetim dış parazit bile yapmıyor sadece 3 ayda bir iç parazit onu da bazen 1a y geçirebiliyorum. O veterineri değiştirin ayrıca ben en kaliteli parazit kullanıyorum ense damlası profender o bile 60tl.Kediye parazit için iğneye gerek yok ense damlası en iyisi hem kedi iğne stresi olmuyor hem kediyi vete taşımaya gerek kalmıyor

emirhanaydin

ben bayerin damlasını alıyorum vet den 50 tl iç dış parazit etkili