Kedim Hiçbir Şey Yemiyor

TinaTina

Sokakta baktığım kedilerden biri 2 gündür hiçbir şey yemiyor. Mama yemiyor, ev yemeği veriyorum yemiyor, belki yer diye ekmek veriyorum yemiyor, sadece su içiyor. kızgınlığa girdiğini de düşünmüyorum, daha 4 aylık çünkü. Sizce napmaliyim, nesi vardır, bu durum düzelir mi?

2 CEVAP

didarkardes

üşütmüş olabilir, ya da yememesi gereken bişey yemiş olabilir sokakta sonuçta ne olduğunu tam bilemeyiz veterineri arayarak bilgi alabilirsiniz isterseniz

TinaTina

Bulunduğun şehir de sokak hayvanları için veteriner hizmeti yok, eğer bu durum devam ederse özel veterinere götürürüz