Kızgınlık Belirtileri Nelerdir?

Denizygt

Kızım 3 gün sonra tam 8 aylık olacak, son 15 gündür iştahı kesildi, sevdiği yaş mamaşarı ek gıdaları ve ödül mamalarını bile zar zor yiyo resmen oda bi iki alıp bırakıo onun dışında öyle miyavlaması falan olmuyo ama kafamda deli sorular var

2 CEVAP

Ozge00

Az yeme de kizginlik belirtisi olabilir evet ama sizinki baska bir sorun da olabilir. Bence bir genel muayene ettirin. Dislerine vs bakılsın. Bir sıkıntı falan var mi diye. Umarim yoktur
Kızgınlık belirtisi olarak bağırma, işaretleme, agresiflik, çok sevilme istegi, popo kaldirma, etrafa surekli sürtünme. Her kedi ayni olmuyor. Bizimkinin istahta azalma, kendini cok sevdirme, hafif bağırma durumu vardı.

Denizygt

Benimkide iştahsızlıkla birlikte sürekli bi yerlere sürtünüyor önceden çok yapmazdı bunu be çok deli oldu zıpır zıpır durmak bilmiyo iki ayak üstünde koşturuo toplarını ve beni evin içinde 😂 hiperaktif zaten ama bu halleri bi garip