Yavru Kedi Gözüne Darbe Aldı

tugbasultann

Geçici olarak yuva olduğum bir kedim var ve sahiplenmiş olduğum kedi gözüne doğru patisini vurdu, son anda ayırdım. Gözünün içinde bir çizik oldu, derin değil ama yırtılma olabilir mi daha önce böyle bir şey yaşayan varsa yardımcı olabilirse sevinirim

2 CEVAP

Gamsem

Ben yaşamadım bir bilgim yok fakat göz çok hassas ve önemli bir bölge Allah göstermesin daha kötü sonuçlara gidebilir.bence direk bir veterinere gidin vakit kaybetmeden çünkü gerçekten baya çizilmiş

gulsundusmez

Bir damla var adını unuttum onu verecektir veteriner çizik hassas bir durum verilen damlada kortizon vs olmamalı diye vetim bir damla vermişti bana sokaktaki kedim için