Kedimizin İç Dış Parazitin Veterinerde Yaptırdık 10Gun Önce 4 Ay Geçtikten Sonra Kendimiz Ezcaneden

Tuba29

Merhaba yeni sahipendigim 2.5 aylık kedimizin iç dış parazitin veterinerde yaptırdık 10 gün önce 4 ay sonra kendimiz ezcaneden alıp yapsak problem olurmu ?

4 CEVAP

Seymaaacaan

Eczanede satılıyorsa alabilirsiniz tabi ama veterinerden almak en doğrusu. Veterinere götürmeseniz bile veterinerden alıp evde yapmanızı öneririm fiyatları eczane ile hemen hemen aynı

Tuba29

Bir kaç kişiden bu sekilde duymuştum oyuzden sormak istedim tesekur ediyorum 😊

Ecza deposu en uyguna alacağınız yer olur.

Tuba29

Arkadaşım eczaneci getirtiyorlar yardci olabileceğini söyledi