Dikişleri Ne Zaman İyileşir

Bcanaydn

2 hafta önce ameliyat oldu ciğerine tüp takıldı geçen hafta da çıkarıp dikiş attılar. Yarın 1 hafta oluyor ve dikişleri alınmicak kendi kendine atıcakmış. Baticonla pansuman yapıyorum da hiç düzelme var gibi gözükmüyor. Dişilerde kısırlaştırma işlemi yapıldığı yerde tam dikişleri.

2 CEVAP

gizemaslan

Mırmır kısırlaştıktan 10-15 gün sonra attı dikişlerini estetik dikişe pansuman yapmaya gerek yok diye biliyorum. Baticonu yalaması zararlı haberiniz olsun, çok geçmiş olsun

Bcanaydn

Yakalık var sargılı dikişide biraz daha bekleyelim bizim dikiş yeri biraz büyük