Kedim Durmadan Miyavliyor

Kemalveeray

5 aylık erkek kedim var son dört gündür durmadan miyavliyor yemek verdim susmadi biyeri ağriyor diye kontrol ettik bir ağrısıda yok hatta sevdim gene istemiyo tek oyunda susuyo biraz uykusu gelene kadar oynatiyoruz. Yardim edermsiniz

6 CEVAP

Son 4 gündür sürekli yalama eğilimi gösterdiği bir bölgesi var mı? Ve ya tuvalet kontrolü yapabiliyo musunuz? Ishal,kabız gibi bir problemi farkettiniz mi? Dışkı problemi yok ise sürekli aynı bölgeyi yalanmiyorsa şişlik vb durum söz konusu değil ise kızana girmiş midir ki diye düşündüm. Severken elletmedigi bir yeri var ise ağrısı da olabilir. Kızan için istisna olabilir diğer hiç bir belirti yoksa. Unutmadan kusma gibi de problemleri gözlemlemek gerek. Farkederseniz duruma göre veterinere gitmelisiniz.

Ozge00

Kızgınlık olabilir belki. Biraz da agresif, huysuz vs olabilirler.

baranertaga

Erkek kedi 5 aylıkken kızgınlığa girmez bence dişi olsa belki ama erkek de zannetmiyorum bu kadar erken olacağını

Ozge00

Kesin girer veya giremez diyemeyiz. Ama olasılık dahilinde. 4 aylık bile olabilir bu. Her kedi farklıdır.

senaau

Kızgınlığa girmiş olabilir bence de ablamın kedisi de 4 aylık kızgınlığa girdi. Veterinere gittiklerinde su dönem bütün kediler giriyo demiş veteriner onun evdeki kedileri de girmiş. Arkadaş çevremden de kedisi olanların kedisi kızana girdi hep. Bu dönem ne alaka bilmiyorum ama olabilir 5 aylık kedi de de

Kemalveeray

@Amatorkedihastasi hicbiseyi yok kontrol ettik kabızlık felanda yok sadece tek istedigi ilgi ama oyun oynattim sevdim bende düşünüyorum kızgınlığına girdiğini