Kedimi Erzak Dolabında Yakaladım

chuckysmom

Arkadaşlar mutfakta erzak dolabı vardı ve ağzı açık kalmış kedim içeri girmiş içeri girmesi sorun değil ben bulduğumda ağzını yalıyordu korkuyorum bir şey yemiştir diye ama bütün kavanozların ağzı kapalıydı yine de korkuyorum şeker tarzı bir şey yaladı diye ne yapmalıyım

2 CEVAP

mywonderfulpet

Birşey olmaz 1 kere kaçamak yaptı diye :) zaten kapalıydı ağızları diyorsunuz

Firuzecik

Yeni bir koku aldıklarında burundaki tüylere koku partikülleri yapışıyormuş ve o konunun tadını alabilmek için yalanıyorlarmış. :D yeni bi koku aldıysa da yalanmış olabilir endişelenmeyin.