Royal Canin Kitten

Cbcan

Merhabalar; 8 aydır Royal canin kitten kullanıyoruz. Piyasada resmen bitmiş hiç bir sitede yok ya aşırı pahalı ya da açık şekilde satılıyor. Anlam veremedim hiç bir sitede yok petlebide de tükenmiş durumda. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda?

3 CEVAP

elcnugr

Fransız ürünü olduğu için royal canin. Fransa’ya ambargo uygulanıyor o yüzden dedi petshop

Salihaylmz

Merak ettim ve *********dan baktim nerde ucuz bilemem ama *********da var stokta. Petlebide indirim vardi ve uygundu fiyati muhtemelen ondan tükenmiştir. Stoklar yenilenir yakında bence.

Salihaylmz

Treend..yol.. olacak cizilen yer