Lösemi Aşısı

Erhanhlr

İyi günler kedim 10 hafta önce lösemi 1. Doz oldu 1 sene sonra tekrar olacak dediler. Sonra ben o klinikten ayrıldım taşıdığımız için şimdi gittiğim Vet 4 hafta sonra 2 doz yapılmalıydı dedi şuan 10 hafta geçti ilk doz yapılalı yarın ikinci doz için gelmemi istediler size göre bir sakınca olurmu.

3 CEVAP

MerveTurhaann

Bu gün aynı sorunla bende karşılaştım. Veterinerim bana zamanı geçti 2. Dozu yapamayız dedi

ecekirdekci

Biz de iki doz yaptırdık, belli bir süre içerisinde 2 doz yapılması gerek etkili olması için diye biliyorum. 1 sene geçmiş ilkinin üstünden zaten sorun olacağını sanmıyorum sorduğunuz oysa.

Erhanhlr

1 sene geçmedi 10 hafta geçti