Kedilere Vitamin Takviyesi

kimnana

merhaba, aliecek çok güvendiğimiz bir markanın vitaminlerini kullanıyoruz yıllardır. doğal. sentetik değil. faydalarını da kendimiz deneyimledik. bu markanın vitaminlerini kedimize vermemiz uygun olur mu?

2 CEVAP

kimnana

evet insanlar için ama bazı durumlarda hayvanlarda insanlar için olan ilaçları vs. kullanabiliyor, belki bir olabilitesi vardır diye düşünüyorum. yani, hayvanlar için olan vitaminlere baktığımda, sanırım içinde et aroması oluyor bir tek, başka bir farkı yok

Ozge00

İnsan vitamini ise kediler icin uygun olmaz pek. Veterinerinize danışabilirsiniz.