Ankara İçi Yavru Kedi Sahiplenmek İsteyenler!!

Selamlar.Çalıştığım yerde bugün denk geldiğim yaklaşık 3 aylık çok sağlıklı erkek bir kediye bu soğuk havalarda dışarda kalmaması için bi yuva bulmak istiyorum.
Gerçekten ona aile olabilecekler bana ulaşırlarsa sevinirim...

2 CEVAP

İlginiz için teşekkürler ben de farkettim :) ufaklığı sahiplendirdik çok şükür...

dollfacepersian

Burada petbul a ve diğer sahiplendirme sitelerine ilan açarsanız çok daha iyi olur. Bu forumu çok fazla kişi görmeyecektir.