Arkadaşlar Kedimin Yüzü Şişti Fotoğraflı

Merhaba arkadaşlar. Kedim hasta olmuştu enfeksiyon gibi bir şey iki gündür antibiyotik oluyor ve bir kaç vitamin alıyordu. Bugün deli gibi kaşınmaya başladı ve ben hemen veterinere koştum alerji olduğunu söylediler ve verdiklerinden birinin dokunmuş olabileceğini. İki tane enjeksiyon yaptılar biraz indi gibi sakinleşti. Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı. Yarın tekrar gideceğiz kontrole ama ben ne antibiyotik nede başka bir şey kullanacağım vurdurmayacağım onu bu halde gördükten sonra yanlış mı düşünüyorum. Belki başka bir tedavi yöntemi yapabilirler üşütmüşlüğü için.

3 CEVAP

busraelif7

Kıyamam, antibiyotik alerjik reaksiyona sebep olmuş her antibiyotik aynı şeyi yapmaz, alternatif bir antibiyotik kullanabilirler. Hangi antibiyotiğin verildiğini sorun ki olur da başka veterinere giderseniz ona alerjisi olduğunu söylersiniz. Bazı hastalıklarda antibiyotik tedavisi olmadan malesef hastalık ilerler en doğrusu en uygununu bulmak

sugartgecat

serum takıldı mı hic

Minikmuezza

Bir daha ayni ilactan vurdurtmayin kedinizde olumsuz bir degisiklik gorduyseniz.