Pazar Günü Sipariş Vermiştim Salı Günü Gelmesi Gerekiyordu Ama Teslim Edilemedi Yazıyor?

AsliBuse

Pazar günü verdiğim siparişin tahmini teslim tarihi salı günüydü ve gelmedi
Siparişimin altında durum olarak kargo teslim edilemedi yazıyor ve bu ne demek bilmiyorum
Daha mı geç gelicek yoksa gelemeyecek mi ?

2 CEVAP

sforselin

Verdiğiniz adreste birine ulaşamamış olabilirler. En yakın kargo şubesine gidiyor o firmanın

Salihaylmz

Size en yakin kargo subesini arayıp bilgi alabilirsiniz. Büyük ihtimalle ordadır