Kedi Mamasi İslandi

ecekirdekci

Bugun siparis verdigim yer iki adet de numune gondermis fakat ben bunlari yikarken(malum korona) icine su kacmis biraz, aklima gelmemisti paketi kontrol etmek :( Islak gordugum mama tanelerini aldim gerisini peceteye serdim kuruyor ama bozulur mu sizce? Cok onemli degil az bi miktar zaten de geyikli mama sevecekler mi merak ediyordum :)

3 CEVAP

BurcuAlexx

Bozulacağını sanmıyorum, bende merak ettim şimdi :)) beğenecekler mi acaba hiç köpeğime öyle şeyler almadım ama. Memnun kaldınız mı, bildirirseniz sevinirim❤️

ecekirdekci

Şu an yeni mamaya geçiş sürecindeyiz ondan hemen veremeyeceğim, 3. çeşit mama karışmasın :D Deneyebilirsem yazarım sevip sevmediklerini. Gerçi şu an geçtiğim yeni mamada da geyik var biraz, karışık yerken sorun çıkarmıyorlar şimdilik.

A_asiye

Selamlar,

Islanmış mamalar çok uzun süre o şekilde nemli kalmadıysa sakınca yaratacağını sanmıyorum. Ancak çok beklemişse bozulmuş olabilir.
Bir diğer seçenek de ıslandığını anladığınız anda yas mama ile karıstırıp verebilirsiniz.