Kedim Mantar Olmuş Olabilir Mi ?

Nigarozturk

Kedimde boyun bölgesinde yuvarlak bir yara çıktı çok kaşıyor o bölgeyi ve git gide kızardı ve tüy dökülmeleri oldu acaba mantar olabilir mi

6 CEVAP

Ozge00

Mantara benzetemedim pek, daha farklı bir seye benziyor. En kisa zamanda veterinere danışın lütfen. Geçmiş olsun

Gmz91910

Bende mantara benzetemedim bir çok deri hastalığı var bir an önce veteriner görse iyi olur sizede bulaşabilir mantar bana bulaşmıştı çünkü:)umarım basit birşeydir:)

Salihaylmz

Benim kedim mantar olmuştu biliyorum o yüzden mantar görüntüsünü ama bu mantara benzemiyor pek bence :/

Tekirvenusi

Bu mantara hiç benzemiyor

Tekirvenusi

Bu mantara hiç benzemiyor

Mantar atlattık, ben de benzetemedim. Veteriner hekime danışmanız iyi olacaktır.